top of page

Wed, Mar 31

|

Online Etkinlik

INSPIRE TALKS #2: Gözde Tütüncüoğlu - EPFL, Georgia Tech, Microsoft

INSPIRE TALKS #2: Gözde Tütüncüoğlu - EPFL, Georgia Tech, Microsoft
INSPIRE TALKS #2: Gözde Tütüncüoğlu - EPFL, Georgia Tech, Microsoft

Saat ve Yer

Mar 31, 2021, 8:00 PM

Online Etkinlik

Bu Etkinlik Hakkında

Merhabalar herkese,

“INSPIRE TALKS" adı altında dünyanın çeşitli bölgelerinden bizlere ilham kaynağı olabilecek insanları ağırladığımız serimizin yepyeni bir bölümüyle karşınızdayız. Serimizin bu haftaki konuğu Wayne Devlet Üniversitesinden Gözde Tütüncüoğlu olacak. Bizlere eğitim hayatından; EPFL, Georgia Tech, ve Microsoft'taki çalışma ortamından ve yürüttüğü çalışmalardan bahsedecek.

Kısaca tanıtmak gerekirse Gözde Tütüncüoğlu, 2010 yılında Sabancı Üniversitesi Malzeme Bilimi ve Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra École polytechnique fédérale de Lausanne (EPFL)'da yüksek lisans ve doktora çalışmalarını tamamlamış, yaklaşık üç sene boyunca Georgia Teknoloji Enstitüsü'nde doktora sonrası araştırmacı olarak yer aldıktan sonra bir buçuk sene kadar da Microsoft'ta araştırmacı olarak çalışmalarını sürdürmüştür. Kendisi şu anda ABD'de Wayne Devlet Üniversitesinde çalışmalarına devam etmektedir. Etkinliğimizde, kendisi tüm bu süreçte edindiği deneyimleri ve tavsiyelerini bizlerle paylaşıyor olacak.

31 Mart 2021 Çarşamba günü 20.00’de gerçekleştireceğimiz bu etkinliğimize herkesi bekliyoruz. Etkinlik öncesinde hatırlatma e-postası almak yahut kendisine sorularınızı iletmek için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz, ayrıca Zoom linkini kullanarak etkinliğimize katılım sağlayabilirsiniz.

ÖNEMLİ: Katılım kontenjanla sınırlıdır!

Sağlıklı günler dileriz, etkinlikte görüşmek üzere!

Form Linkihttps://forms.gle/h7Qx8PTrQCujtjLp9

Zoom Linkihttps://sabanciuniv.zoom.us/j/8706202255

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page