top of page

Fri, May 07

|

Online Etkinlik

STEP Seminerleri #3: Yılmaz Can Çeçen - Distributed Systems and Cloud Computing

STEP Seminerleri #3: Yılmaz Can Çeçen - Distributed Systems and Cloud Computing
STEP Seminerleri #3: Yılmaz Can Çeçen - Distributed Systems and Cloud Computing

Saat ve Yer

May 07, 2021, 8:00 PM

Online Etkinlik

Bu Etkinlik Hakkında

Sabancı Üniversitesi IEEE Öğrenci Kolu olarak yeni bir webinarın haberini vermek isteriz. Farklı disiplinlerden uzman kişileri davet ettiğimiz ve çalışma alanları dahilindeki konulara bir "step" niteliğinde başlangıçlar yaptığımız "STEP Seminars" serimizin üçüncü bölümünde yazılım mühendislerinin “Distributed Systems and Cloud Computing” adı altında ne tarz çalışmalar yaptığını öğreneceğiz.

Apple’da Backend, iMessage ve Facetime tarafında çalışmalarını yürüten Yılmaz Can Çeçen ile 7 Mayıs Cuma günü saat 20.00’de “Distributed Systems and Cloud Computing” başlıklı webinarımızda buluşarak Sabancı mezunu konuğumuzun kariyer yolunda ilerlediği yollardan bahsedip ve konumuz olan Distributed Systems üzerine bilgiler edineceğimiz dolu bir saat geçireceğiz.

Kısaca tanıtmak gerekirse Yılmaz Can Çeçen, 2007 yılında Sabancı Üniversitesi Bilgisayar Bilimi ve Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra uzun yıllar çeşitli alanlarda yazılım projeleri geliştirmiş olup yaklaşık 4 sene Microsoft'ta, 7 yılı aşkın Amazon’da, 1 sene Lyft’te çalışmış ve yaklaşık 1 senedir ise ABD'de Apple’da çalışmalarına devam etmektedir. Etkinliğimizde, kendisi tüm bu süreçte edindiği deneyimlerini ve tavsiyelerini de bizlerle paylaşıyor olacak. Etkinlik öncesinde hatırlatma e-postası almak isterseniz aşağıdaki katılım formunu doldurabilirsiniz.

ÖNEMLİ: Katılım kontenjanla sınırlıdır!

Form Linki: https://forms.gle/s6CGjkaGQi22Mfcs6

Zoom Linki: https://sabanciuniv.zoom.us/j/8706202255

Cuma günü görüşmek üzere, sağlıcakla kalın!

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page