Açık Pozisyonlarımız

Rover Takımı

Bilim Ekibi Üyesi

Temel bilimlere ilgi duyan, özellikle doğayla, malzemeyle ve jeolojiyle ilgili olan takım arkadaşları arıyoruz (örnek olarak Mars'ın yer yüzeyindekileri inceleme). Şu bölümleri okuyanlar için daha çok tavsiye edilir: Malzeme Bilimi ve Nano Mühendislik veya Moleküler Biyoloji, Genetik ve Biyomühendislik.

Kalan kontenjan: 5 kişi

Tanıtım ve Tasarım Ekibi Üyesi

Bu takımda tanıtım işlerimize yardımcı olabilecek, logo/afiş tasarımlarımıza yardımcı olabilecek, bizim için sponsorluk görüşmeleri yönetebilecek, takım arkadaşları arıyoruz.

Kalan kontenjan: 5 kişi

Mekanik Ekibi Üyesi

Mekanik bilgisi olan CAD prograglamları kullanabilen ya da öğrenmeye ilgisi olan takım arkadaşları arıyoruz.

Kalan kontenjan: 5 kişi

Yazılım Ekibi Üyesi

Bu ekip için üst düzey teknik bilgiden çok projeye zaman ayırabilecek, hevesli ekip arkadaşları arıyoruz. Robot Operating System (ROS) ve bir miktar Python ile C++ kullanacağız. Bu yüzden bu alanlarda bilgi sahibi olmak / öğrenmeye hevesli olmak önemli olacaktır.

Kalan kontenjan: 5 kişi

Elektronik Ekibi Üyesi

Elektronik devrelerle ilgili, gömülü sistemleri bilen ya da öğrenmeye ilgi duyan, daha önce robot işinde çalışmış ya da çalışmak istiyen, motivasyonu yüksek takım arkadaşları arıyoruz.

Kalan kontenjan: 5 kişi

Tasarım Ekibi

Tasarımcı

Kulübün etkinlik posterlerini, sosyal medyada paylaşılan görsellerini, video küçük resimlerini yani özetle tasarımlarını hazırlama konusunda istekli/hevesli olan takım arkadaşları arıyoruz.

Kalan kontenjan: 3 kişi