top of page

Tue, Mar 23

|

Online Etkinlik

INSPIRE TALKS #1: Orhan Çeliker - MIT'de Akademik Kariyer (Yüksek Lisans ve Doktora)

INSPIRE TALKS #1: Orhan Çeliker - MIT'de Akademik Kariyer (Yüksek Lisans ve Doktora)
INSPIRE TALKS #1: Orhan Çeliker - MIT'de Akademik Kariyer (Yüksek Lisans ve Doktora)

Saat ve Yer

Mar 23, 2021, 8:00 PM

Online Etkinlik

Bu Etkinlik Hakkında

“Inspire Talks” adı altında dünyanın çeşitli bölgelerinden bizlere ilham kaynağı olabilecek insanları ağırlayacağımız yepyeni bir seriye başlıyoruz. Konuşmacılarımız çoğunlukla dünyanın en prestijli kurumlarında eğitimlerini tamamlamış ve dünya lideri firmalarda yer almakta olan kişilerden oluşacak. Serimizin ilk konuğu ise Massachusetts Teknoloji Enstitüsünden (MIT) Orhan Tunç Çeliker olacak. Bizlere eğitim hayatından, kariyerinden, MIT’deki çalışma ortamından ve yürüttüğü çalışmalardan bahsedecek.

Kısaca tanıtmak gerekirse Orhan Tunç Çeliker, 2013’te İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesinin Elektrik ve Elektronik Mühendisliği lisans bölümünden mezun olduktan sonra Massachusetts Teknoloji Enstitüsünün Elektrik Mühendisliği ve Bilgisayar Bilimi bölümünde yüksek lisans eğitimine başlamış ve bu eğitimini 2015'te tamamlamasının ardından 2020'de Massachusetts Teknoloji Enstitüsünde doktorasını da tamamlamıştır. Tüm bu süreçte edindiği deneyimlerini ve tavsiyelerini etkinliğimizde bizlerle paylaşıyor olacak.

23 Mart 2021 Salı günü saat 20.00’da gerçekleştireceğimiz bu etkinliğimize herkesi bekliyoruz. Etkinlik öncesinde hatırlatma e-postası almak yahut kendisine sorularınızı sormak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz, ayrıca Zoom linkini kullanarak etkinliğimize katılabilirsiniz.

ÖNEMLİ: Katılım kontenjanla sınırlıdır!

Sağlıklı günler dileriz, etkinlikte görüşmek üzere!

Form Linki: https://forms.gle/k28LTBMHNEFEkzp29

Zoom Linki: https://sabanciuniv.zoom.us/j/8706202255

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page