top of page

Mon, May 03

|

Online Etkinlik

INSPIRE TALKS #4: Fatih Irmak - Sabancı, Amazon

INSPIRE TALKS #4: Fatih Irmak - Sabancı, Amazon
INSPIRE TALKS #4: Fatih Irmak - Sabancı, Amazon

Saat ve Yer

May 03, 2021, 8:00 PM

Online Etkinlik

Bu Etkinlik Hakkında

IEEE Sabancı olarak “INSPIRE TALKS" adı altında düzenlemekte olduğumuz dünyanın çeşitli bölgelerinden bizlere ilham kaynağı olabilecek insanları ağırladığımız serimizin yeni bir bölümüyle karşınızdayız. Serimizin bu haftaki konuğu Amazon'da Yazılım Mühendisliği Yöneticisi olarak görev yapmakta olan Fatih Irmak olacak. Bizlere Sabancı'daki okul hayatından, sonrasında yazılım üzerine çalıştığı uzun yıllardan ve özellikle Amazon'daki iş ortamından ve yürütmüş olduğu çalışmalarından bahsedecek.

Kısaca tanıtmak gerekirse Fatih Irmak, 2007 yılında Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra uzun yıllar çeşitli alanlarda yazılım projeleri geliştirmiş olup yaklaşık 7 senedir ise ABD'de Amazon'da çalışmalarına devam etmektedir. Etkinliğimizde, kendisi tüm bu süreçte edindiği deneyimlerini ve tavsiyelerini bizlerle paylaşıyor olacak.

3 Mayıs 2021 Pazartesi günü 20.00’da gerçekleştireceğimiz bu etkinliğimize herkesi bekliyoruz. Etkinlik öncesinde hatırlatma e-postası almak yahut kendisine sorularınızı iletmek için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz, ayrıca Zoom linkini kullanarak etkinliğimize katılım sağlayabilirsiniz.

ÖNEMLİ: Katılım kontenjanla sınırlıdır!

Sağlıklı günler dileriz, etkinlikte görüşmek üzere!

Form Linkihttps://forms.gle/VD4YTxxUEjkVqGr67

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page