top of page

Thu, Feb 25

|

Online Etkinlik

VAVCD Masterclass#1: Meltem Işık - Power of Contrast

VAVCD Masterclass#1: Meltem Işık - Power of Contrast
VAVCD Masterclass#1: Meltem Işık - Power of Contrast

Saat ve Yer

Feb 25, 2021, 9:00 PM

Online Etkinlik

Bu Etkinlik Hakkında

Sabancı Üniversitesi IEEE Öğrenci Kolu bahar döneminin açılış etkinliği olarak yeni bir seri olan VAVCD Masterclass ile karşınızda. VAVCD Masterclass mühendislikte görselliğin ve tasarımın önemini vurgulamak adına oluşturulmuş bir webinar serisidir. Bu seride farklı konularda uzmanlaşmış çeşitli tasarımcılar ve sanatçılar, kendilerinin belirledikleri konseptler üzerine sunumlar gerçekleştireceklerdir.

Serinin ilk konuşmacısı Sabancı Üniversitesi VAVCD öğretim görevlisi Meltem Işık "Power of Contrast" adlı sunumuyla karşınızda olacaktır. Meltem Işık 2016’dan bu yana Özyeğin Üniversitesi’nde Tasarım, Teknoloji ve Toplum programında doktora çalışmalarını sürdürmektedir. 2015 yılından beri Sabancı Üniversitesi Görsel Sanatlar ve Görsel İletişim Tasarımı Bölümü’nde Visual Language I - II ve Fine Art Practice derslerini vermektedir.

Etkinlik 25 Şubat Perşembe günü saat 21:00'da Sabanci University IEEE Student Branch Youtube kanalı üzerinden canlı yayın olarak gerçekleştirilecektir. Etkinliğe katılım serbesttir ve etkinlikle ilgili herhangi bir sorunuz varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Youtube kanalımız: https://www.youtube.com/channel/UCvuPezsM-BT2QPNjVx0tDbA

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page